ВО "Свобода"

ENG

19 червня
Прилуцькі свободівці проти підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення
Прилуцькі свободівці проти підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення

19 червня 2018 року відбулося засідання виконкому Прилуцької міської ради. З 17 членів виконкому присутні були 10. Найгостріше обговорювалося питання підняття тарифів на водопостачання та водовідведення.

Позиція свободівців чітка і незмінна ‒ підвищення будь-яких тарифів без покращення якости послуг не прийнятне.

Рішення виконкому про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення не пройшло завдяки принциповій позиції ВО "Свобода" і нашого представника Ігоря Гензеля.

"Ми вважаємо, що для усунення проблеми, яка виникла на КП "Прилукитепловодопостачання" необхідно провести незалежний аудит (з рекомендаціями), щоб через певний час, коли знову виникне питання про підвищення тарифів на якісь послуги, мати фундамент для роботи. Простий приклад по КП "Тепловодопостачання": на очисних спорудах працює напірний колектор, який перекачує очищену воду з КНС на спеціяльні ставки, де працюють насоси, потужністю близько 100 кВт на годину. Ще в 2009 ‒ 2010 роках ТАСІС надав місту труби для будівництва самоплинного колектору, зроблений навіть розрахунок економічної і екологічної складової. До відома, на сьогодні 1 кВт електроенергії коштує 2.87 грн, тобто близько 206-207 тис грн в місяць економії, а на рік 2.5 млн гривень. Хіба це не ресурс для економії коштів?" ‒ зазначив керівник Прилуцької міської організації ВО Свобода Євгеній Яценко.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"