ВО "Свобода"

ENG

27 травня
Зелену неділю по-свободівськи відзначили у Чернігові
Зелену неділю по-свободівськи відзначили у Чернігові

27 травня 2018 року в День Святої Трійці в місті Чернігові у сквері Богдана Хмельницького відбувся захід "Зелені свята в Чернігові", концерт драйвової української музики від гуртів "БОРЩ" та "Streetlights Band". Одним із головних завдань заходу є популяризація української музики, відродження звичаїв і традицій, аби збагатити нашу націю та молодь патріотизмом. Організаторами заходу виступили активісти ВО "Свобода", "Національного корпусу", "Правого сектора".

Обрядовий гурт Чернігівського відділу Союзу українок привітав чернігівців поліським обрядом "Водіння куста на Поліссі", який чудом вцілів і притаманний саме Чернігівському краю, коли гурт дівчат чи жінок одягав найкращу дівчину Кустом і гурт Кустянок ходив від хати до хати, вітаючи господарів із Зеленою неділею, з Пресвятою Трійцею. На заході лунали унікальні русальні, трійчанські, зеленосвятські пісні.

"Динозаври українського року, київський гурт "БОРЩ" просто підірвали місто шаленим драйвом. І мова не лише про музику, а про молодість і енергетику, яку випромінювали Піпа і Здоренко. Вона наскільки потужна, що під їх пісні не можливо стояти на місці. Танцювали всі покоління чернігівців, діти, старші рокери, молоді спортивні схешніки і навіть бабусі. Не меншим відкриттям концерту стали "Streetlights Band". Багато теплих відгуків в соцмережах. Все це говорить про те, що Україні необхідний інформаційний майданчик, на зразок Території А, для донесення творчости молодих музичних талантів до широкого кола слухачів. Зрештою, багато гуртів, які є популярні сьогодні, колись починали з Території А", ‒ зазначив голова Чернігівської обласної організації ВО "Свобода" Руслан Андрійко.

Також чернігівців та гостей міста з Зеленими святами привітали свободівці ‒ очільник міста Конотоп Артем Семеніхін та голова Деснянської районної у місті Чернігові ради Володимир Грецький.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"