ВО "Свобода"

ENG

17 травня
Завдяки "Свободі" громада Ніжина домоглася важливих перемог
Завдяки "Свободі" громада Ніжина домоглася важливих перемог

17 травня 2018 року в Ніжині відбулося вирішальне антитарифне віче. Ніжинська міська рада планувала збільшити тарифи на перевезення до 5, 50 грн, але неочікувано виконавчий комітет 16 травня вирішив залишити чинний тариф ‒ 4, 50 грн.

Зранку перед сесією активісти ВО "Свобода", "Національного корпусу", "Сокола", "С14", враховуючи у першу чергу інтереси громади, зібралися біля Ніжинської міської ради з вимогою не підіймати ціни на проїзд.

Після мітингу активісти перемістилися до міськвиконкому, де вже проходило засідання сесії, на яке прибув міський голова Конотопа свободівець Артем Семеніхін. Він зауважив: важливо, щоби міський голова Ніжина нарешті підтримав позицію громади.

"Конотоп має досвід боротьби зі свавіллям перевізників. У нашому місті ми проводили моніторинг пасажирських перевезень, розробили два етапи оптимізації маршрутів, і була принципова позиція щодо створення комунального автопарку. Перші кроки в цьому напрямку зроблено. Це важливо, щоби перевізники не маніпулювали погрозами не виходити на маршрути в разі непідняття тарифу", ‒ зазначив Артем Семеніхін.

Своєю чергою, голова Чернігівської обласної організації ВО "Свобода" Руслан Андрійко закликав місцевих депутатів підтримати проєкт рішення про вивішування біля міської ради Ніжина червоно-чорного прапора, а також проєкт рішення про звернення до Верховної Ради з вимогою ухвалення свободівського проєкту антиолігархічних законів як інструменту подолання причини корупції ‒ олігархічного ладу в Україні.

Ніжинські депутати більшістю голосів підтримали всі пропозиції свободівців.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"