ВО "Свобода"

ENG

18 квітня
Бахмацькі свободівці домоглись ухвалення звернення до парламенту стосовно визиску олігархів
Бахмацькі свободівці домоглись ухвалення звернення до парламенту стосовно визиску олігархів

18 квітня 2018 року Бахмацька міська рада з ініціятиви фракції ВО "Свобода" одностайно ухвалила звернення до Верховної Ради України щодо негайної підтримки Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

У зверненні, зокрема, заначено: "Олігархи не зацікавлена у розвитку української нації як такої, бо головна їхня мета ‒ отримання надприбутків будь-якими шляхами. Отже розвиток української культури, традицій, підтримання українського духу, українства як такого ‒ це зайві витрати на шляху отримання їхніх надприбутків".

Перед ухваленням звернення голова фракції у міській раді Михайло Виноградов зазначив: "Люди питають мене, для чого ми саме зараз піднімаємо питання про олігархів, якщо у Верховній Раді сидять їхні епігони? Якщо ви звернули увагу, то майже всі антиолігархічні законопроєкти, створені "Свободою" ще у 2014 році й не наша вина, що вони не були прийняті за цей час. А нині, коли вибори вже наближаються, й олігархи та їхні ставленики у Верховній Раді згадують про так званий електорат ‒ український народ, настає слушний час примусити прийняти щось і на користь саме українців".

Прес-служба ВО "Свобода"