ВО "Свобода"

ENG

14 грудня 2017
Депутат фракції ВО Свобода у Прилуцькій міській раді Ігор Дубровський відзвітував за другий рік роботи
Депутат фракції ВО Свобода у Прилуцькій міській раді Ігор Дубровський відзвітував за другий рік роботи

Завдання депутата міської ради ‒ дбати про виборців та робити все можливе, щоб життя мешканців рідного міста було комфортним.

Минув другий рік моєї депутатської діяльності на виборчому окрузі №6 і саме час прозвітувати про те, що нам вдалося разом зробити за цей термін. Я завжди намагаюся почути кожного мешканця нашого міста, адже моє завдання ‒ лобіювати інтереси своїх виборців. Тому намагаюся більше спілкуватися з людьми, проводжу зустрічі у дворах, мобільній депутатській приймальні. За рік відбулося 32 зустрічі. У цьому році, як і в попередньому, велику увагу приділив благоустрою округу, тому саме на це були спрямовані значні кошти з депутатського фонду.

По вул. Ю. Коптєва, 10 нам вдалося облаштувати зелену зону та дитячий майданчик.

По вул. Ю. Коптєва, 8 ‒ провели капітальний ремонт другого під'їзду: пошпакльовано, побілено та пофарбовано стіни.

По вул. Ю. Коптєва, 58 ‒ приведена до ладу прибудинкова територія: спиляні сухі гілля дерев та старі дерева, які становили загрозу для мешканців двору. Відремонтована прилегла територія до підвалів. За мого сприяння проведене обстеження технічного стану будинку з метою виготовлення проєктно-кошторисної документації та здійснення відповідних будівельних робіт.

По вул. Константинівська, 94 ‒ капітальний ремонт у трьох під'їздах: пошпакльовано, побілено та пофарбовано. Зроблена відмостка навколо будинку. Відремонтовані дашки над входами у під'їзди. Хочу окремо подякувати мешканцям цього будинку за активну участь у ремонтних роботах.

По вул. Константинівська, 96 та Київська, 279 ‒ здійснено асфальтування прибудинкової території.

Гуртожиток по вул. Скоропатського, 108 ‒ розпочаті ремонтні роботи у під'їзді. Нагадую, у 2016 році нам вдалося розв'язати проблему з перекриття покрівлі у цьому будинку, ступінь зносу якої становила 80% і була замінена на нову у повному обсязі.

На перший погляд, це незначна робота, все ще попереду, але життя мешканців вже стало більш комфортним. Головна мета моєї діяльності ‒ не залишати без уваги жодну людину, що звернулася по допомогу. Разом з вами нам вдається робити багато необхідного та корисного. Ваша ініціятива, підтримка, бажання та наші спільні зусилля ‒ запорука змін на краще.

Одним із пріоритетних питань для мене лишається виховання молодого покоління, адже діти ‒ це майбутнє України. Тому частину коштів, наданих на депутатську діяльність я спрямував Прилуцькій міській дитячій бібліотеці для придбання сучасних дитячих книжок. Тепер діти мають нові цікаві видання.

Хочу акцентувати увагу на тому, що я завжди відкритий для всіх пропозицій та питань, які належать до моєї компетенції, готовий до співпраці із місцевими органами державної виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та з громадою міста. Тільки разом ми зможемо сприяти розвитку нашого міста.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"