ВО "Свобода"

ENG

16 листопада 2017
Володимира Федорка обрали головою Чернігівської міської "Свободи"
Володимира Федорка обрали головою Чернігівської міської "Свободи"

16 листопада 2017 року відбулася конференція Чернігівської міської організації ВО "Свобода". Участь у заході взяв голова Чернігівської обласної організації Руслан Андрійко. На зборах обговорили діяльність осередку, суспільно-політичну ситуацію в державі та допомогу воякам на Сході.

Ключовим питанням порядку денного було обрання голови міської організації ВО "Свобода". Делегати конференції обрали очільником Чернігівської міської "Свободи" керівника фракції націоналістів у Новозаводській районній у м. Чернігів раді, командира громадського формування "Самооборона Чернігівщини" Володимира Федорка.

Звертаючись до делегатів конференції, новообраний керівник міської організації Володимир Федорок підкреслив: "Ми налаштовані на важку та кропітку працю. Україна перебуває в стані війни, за плечима ‒ Революція гідности. Права на помилку немає. Ми йдемо далі, продовжуємо боротьбу за соціяльну та національну справедливість. Запевняю, що ми з ще більшою віддачею працюватимемо на благо держави".

Довідка: Володимир Федорок народився 13 червня 1961 року.

2013-2014 рр. ‒ активний учасник Революції гідности, командир Чернігівської сотні на київському Майдані. У березні 2014 року очолив громадське формування "Самооборона Чернігівщини", яке з початком російської агресії організували перші блокпости в області, надавали активну волонтерську допомогу бійцям на фронті.

З 2015 року депутат Новозаводської районної у м. Чернігів раді від ВО "Свобода".

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"