ВО "Свобода"

ENG

25 червня 2017
Юрій Левченко взяв участь у козацькому святі в Батурині
Юрій Левченко взяв участь у козацькому святі в Батурині

25 червня 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Левченко відвідав загальноміське козацьке свято в гетьманській столиці Батурині, що на Чернігівщині. Парламентар виступив перед громадою міста, а також дав відповіді на запитання містян та гостей свята. Участь у заходах також взяли міський голова Конотопа свободівець Артем Семеніхін, голова Чернігівської обласної організації ВО "Свобода" Руслан Андрійко, активісти обласних осередків ВО "Свобода" та "Яворина".

Під час заходів відбулося покладання квітів загиблим у Батуринській трагедії та літургія, яку провів священик УПЦ КП о. Роман (Кривко). Пізніше усі охочі мали змогу послухати виступи професійних та аматорських художніх колективів, поїсти смачного куліша, взяти участь у козацьких розвагах, придбати вироби народних майстрів. Також активісти Чернігівського осередку Об'єднання українок "Яворина" долучилися до благодійного ярмарку.

"Хочу подякувати всім українцям, які приїхали сьогодні в Батурин. Важливо, щоб ми згадували наших пращурів, наших героїв, які боронили країну ще триста років тому від московської навали, так само як і сьогодні герої боронять державу від російських окупантів. Зараз, коли ми говоримо про московську навалу, потрібно пам'ятати, що Батурин пав через внутрішніх ворогів, які зрадили українців та Україну і продалися ворогу. На превеликий жаль, зараз така сама ситуація: в Києві сидять зрадники, які продають свою країну, які думають виключно про власне збагачення. Тож я до вас звертаюся, давайте зробимо все можливе, аби історія не повторилася, щоб ми не дали зрадникам в Києві, як то було триста років тому із полковником Носом, продати Україну. І це залежить виключно від нас з вами", ‒ звернувся до присутніх народний депутат України Юрій Левченко.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"