ВО "Свобода"

ENG

20 червня 2017
У Чернігові відбувся концерт лідера гурту "Тінь Сонця" Сергія Василюка та кобзаря Тараса Силенка на честь Олексія Коновалова
У Чернігові відбувся концерт лідера гурту "Тінь Сонця" Сергія Василюка та кобзаря Тараса Силенка на честь Олексія Коновалова

20 червня 2017 року в Чернігові за підтримки обласної організації ВО "Свобода", "Легіону Свободи", "Сокола" та "Яворини"відбувся концерт лідера гурту "Тінь Сонця" Сергія Василюка. Концерт було присвячено пам'яті героя московсько-української війни, офіцера "Легіону Свободи" Олексія Коновалова, який загинув на Луганщині поблизу села Велика Чернігівка 12 червня 2014 року. Також перед присутніми виступив кобзар, заслужений артист України Тарас Силенко, який виконував народні та авторські пісні.

Сергій Василюк на Зеленій сцені
Сергій Василюк на Зеленій сцені

Виступ Сергія Василюка на Зеленій сцені під відкритим небом зібрав близько півтори сотні глядачів. Голова Чернігівської обласної організації ВО "Свобода" Руслан Андрійко представив співака глядачам та розповів про Олексія Коновалова: "Сьогодні ми хочемо згадати всіх героїв російсько-української війни, які, захищаючи державу, віддали свої життя. Також ми згадуємо відданого борця за незалежність, офіцера "Легіону Свободи", пам'ять про якого живе у наших серцях, Олексія Коновалова. Він був справжнім націоналістом, учасником Революції гідности, командиром взводу батальйону територіаяльної оборони. Сьогодні в Катерининській церкві відбувся молебень за Олексієм Коноваловим та всіма загиблими учасниками війни. На нашому концерті присутня людина, яка дала життя герою, Наталія Коновалова. У цей день хотілося б сказати слова подяки за сина не для родини, а для всієї України".

Кобзар Тарас Силенко на концерті
Кобзар Тарас Силенко на концерті

Протягом кількох годин Сергій Василюк виконував улюблені пісні чернігівців, серед яких: "Ніколи не плач", "Їхали козаки", "Меч Арея" та багато инших. Під час концерту лідер гурту "Тінь Сонця" запросив до слова маму Олексія Коновалова Наталію Миколаївну. "Хочу звернутися зі словами вдячности до Тараса Силенка та Сергія Василюка за те, що вони приїхали на цей концерт. Ще я хочу подякувати організаторам заходу ‒ "Свободі". Ця партія втратила багатьох бійців у війні ‒ у боях загинуло більше тридцяти воїнів. І зараз багато свободівців воюють на фронті. Хочу подякувати також тендітним дівчатам-волонтерам, які не тільки пам'ятають про наших героїв, а й допомагають фронту. Хочу сказати слова вдячности молоді, яка зупинила цих скажених псів, що напали на нашу Батьківщину. Дай Боже, щоб швидше закінчилася ця війна, i щоб ми з вами жили в мирі. Велика вдячність солдатам, які зараз воюють та боронять кордони нашої держави", ‒ сказала Наталія Коновалова.

Наостанок усі охочі мали змогу поспілкуватися, зробити світлину та взяти автографи у Сергія Василюка та Тараса Силенка.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"