ВО "Свобода"

ENG

11 червня 2017
Олег Тягнибок у Чернігові вшанував пам'ять Олексія Коновалова та взяв участь у обласній конференції "Свободи"
Олег Тягнибок у Чернігові вшанував пам'ять Олексія Коновалова та взяв участь у обласній конференції "Свободи"

11 червня 2017 року в Чернігові за участи Голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока та очільника обласної "Свободи" Руслана Андрійка відбулася звітно-виборча конференція обласної організації націоналістів.

Перед початком конференції активісти Чернігівської обласної організації ВО "Свобода" на чолі з Олегом Тягнибоком відвідали могилу героя російсько-української війни, бійця "Легіону Свободи" Олексія Коновалова ‒ напередодні роковин його загибелі.

Свободівці на чолі з Олегом Тягнибоком вшанували Олексія Коновалова
Свободівці на чолі з Олегом Тягнибоком вшанували Олексія Коновалова

"Смерть Олексія Коновалова ‒ трагічна, але не марна. І наше покоління, сучасники, мають кожним вчинком це доводити. Знаєте, при згадці про побратимів із Небесної сотні, побратимів, які загинули на війні, кожного разу думаєш: коли якась нечиста сила каже зробити якусь брудну справу ‒ треба пам'ятати про них. Про людей, які поклали свої життя за Україну. На жаль, Господь часто забирає найкращих ‒ таких, яким був Олексій Коновалов. Жодні дрібні справи, певні непорозуміння між собою не вартують життя, яке віддав наш побратим та інших 175 чернігівців й загалом усі герої по цілій Україні. І наш обов'язок ‒ розповідати про їхню звитягу по школах, в соцмережах, на телебаченні та всім знайомим", ‒ наголосив очільник ВО "Свобода".

Уже на самій конференції з привітальним словом до делегатів звернулися голова Чернігівського обласного "Правого сектора" Наталя Панаско ("Іранка") та представник місцевого осередку "Національного корпусу".

Олег Тягнибок, звертаючись до присутніх, наголосив на важливості внутрішньопартійної дисципліни, активності та злагодженості в діяльності свободівців-депутатів місцевих рад, а також ознайомив з актуальною суспільно-політичною ситуацією.

"Сьогодні президентська команда фактично робить усе, щоби втриматися у владі. Зверніть увагу, що всі найближчі соратники Порошенка, які раніше очолювали його передвиборчий штаб, залишають державні посади і повертаються до формування нового передвиборчого штабу. Вони розглядають кілька варіантів подій. Якщо ситуація буде розвиватися так, як зараз, то на чергових президентських i парламентських виборах шансів у них дуже мало. Банкова вже встановила контроль практично над усіма телеканалами. Найбільш ідеальний варіант для влади ‒ протриматися до чергових виборів, але події розгортаються таким чином, що можливий соціальний вибух. Влада витрачає шалені кошти на піарників та соціологів. Тому вони почали ліпити із Порошенка "ворога Росії №1". Другий варіант ‒ із наближенням виборів оголосити воєнний стан, щоби заборонити згідно з законом діяльність партій та не проводити вибори. Третій варіант ‒ ліквідувати посаду Президента або залишити для неї номінальні функції, а всі повноваження віддати Прем'єр-міністру, щоби можна було призначити на цю посаду Порошенка у стінах парламенту", ‒ зазначив Олег Тягнибок.

Під час конференції
Під час конференції

Також лідер ВО "Свобода" розкритикував медичну реформу та ознайомив присутніх із позицією націоналістів щодо можливого продажу землі сільськогосподарського призначення та так званої нової пенсійної реформи.

Крім того, перед присутніми виступив представник Українського інституту національної пам'яті на Чернігівщині Сергій Бутко, який розповів про перспективи співпраці із обласною "Свободою" у царині декомунізації та історично-просвітницької роботи. Також із доповіддю щодо роботи профспілки "Свобода Праці" виступив член Політради ВО "Свобода" Юрій Ноєвий.

Наостанок делегати одностайно затвердили оновлений склад обласного партійного комітету.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"