ВО "Свобода"

ENG

14 травня 2017
На Чернігівщині свободівці привітали жінок із Днем матері
На Чернігівщині свободівці привітали жінок із Днем матері

14 травня 2017 року на Чернігівщині активісти Чернігівського, Прилуцького та Ічнянського осередків ВО "Свобода", привітали берегинь роду зі знаменним святом ‒ Днем матері. Націоналісти дарували жінкам квітки бузку та тюльпанів як уособлення чарівности, вічної молодости та розквіту, а також вітальні листівки від Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

У Прилуках вітав жінок особисто лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, а активісти Прилуцької "Свободи" дарували жінкам живі квіти у горщиках. Докладніше: svoboda.org.ua

У Чернігові свободівці вітали жінок біля партійних наметів, даруючи квіти бузку та вітальні листівки.

"Ми щорічно популяризуємо свято ‒ День матері. Саме це свято є традиційним для українців, але, на жаль, трохи забуте. У цей день хочеться привітати кожну жінку зі святом, і побажати мудрости, доброти та щастя. Саме українські жінки є уособленням родинного затишку та взаєморозуміння", ‒ зазначив голова Чернігівської міської організації ВО "Свобода" Іван Тютюнник.

В Ічні на День матері свободівці разом із активістами місцевого осередку "Сокіл" також привітали українок із святом. Всі жінки, котрі проходили повз ринкову площу, отримали в подарунок квіти та листівки. Також у цей день районна організація ВО "Свобода" анонсувала вручення призів сім‘ям Бабіцьких та Куриленко за участь у фотоконкурсі "Ми ‒ щаслива родина" та Катерині Тименко за участь у всеукраїнському конкурсі "Мама Героя" приуроченого Дню героїв, а також запросили ічнянців на Марш героїв.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"