ВО "Свобода"

ENG

28 квітня 2017
На Чернігівщині націоналісти викрили псевдоагітаторів "Свободи"
На Чернігівщині націоналісти викрили псевдоагітаторів "Свободи"

28 квітня 2017 року в селі Данівка Козелецького району Чернігівської области "агітатори" спортивної зовнішности намагалися розповсюдити фальшиву газету Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Після звернення місцевих мешканців до поліції автівку із фальшивою агітпродукцією правоохоронці затримали в смт Козелець. За словами очевидців, затримані агітатори стверджували, що до розповсюдження брехливих матеріялів від імені ВО "Свобода" їх залучили представники штабу політичної партії "Наш край".

У неправдивих матеріялах газети йшлося про те, що ВО "Свобода" підтримує кандидата на пост голови Козелецької громади Валентина Бригинця, а також були надруковані негативні матеріяли про иншого кандидата ‒ Олену Дмитренко.

Чернігівська обласна організація ВО "Свобода" заявляє, що не підтримує жодного з кандидатів на пост голови Козелецької ОТГ і не причетна до виготовлення цієї газети. Ми вимагаємо від правоохоронних органів притягти до відповідальности осіб, які причетні до цього правопорушення.

"Зростання підтримки ВО "Свобода" примушує олігархічні партії вдаватися до брудних політичних технологій задля дискредитації нашої політичної сили. Це не зупинить поширення ідей націоналізму на Чернігівщині. Ми зробимо все можливе, щоб покарати політичних банкрутів, які вдаються до брудного ведення виборчої кампанії", ‒ зазначив голова Чернігівської обласної організації ВО "Свобода" Руслан Андрійко.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"