ВО "Свобода"

ENG

27 квітня 2017
Руслан Андрійко разом із кандидатами до об'єднаної громади провів зустрічі з мешканцями Козельця
Руслан Андрійко разом із кандидатами до об'єднаної громади провів зустрічі з мешканцями Козельця

27 квітня 2017 року в Козельці голова Чернігівської обласної організації ВО "Свобода" Руслан Андрійко разом із кандидатами в депутати об'єднаної територіяльної громади провів низку зустрічей з виборцями. Підтримати кандидатів також приїхали однопартійці з Чернігівщини. Націоналісти закликали мешканців віддати свій голос за кандидатів-свободівців.

ВО "Свобода" на виборах до Козелецької об'єднаної територіяльної громади, які відбудуться 30 квітня 2017 року, представлять: мати загиблого героя московсько-української війни, голова Козелецької районної "Свободи" Ксенія Лоскот (округ №21), економіст Олександр Бабарико (№25), керівник студії "Образотворче мистецтво" Петро Дем'янчук (№16), підприємець Світлана Завацька (№17), помічник командира батальйону ‒ начальник служби у 2014‒2016 роках Станіслав Куліда (№18), майданівець Анатолій Мороз (№24), головний бухгалтер Козелецького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго" Наталія Пінчук (№22), начальник відділу інформаційної діяльности та комунікацій апарату Козелецької райдержадміністрації Людмила Сенченко (№23), заступник директора гімназії з навчально-методичної роботи Валентина Сорока (№1), провідний спеціяліст служби у справах дітей Козелецької РДА Юлія Тарасенко (№20), вчителька Валентина Удовиченко (№19), інженер-землевпорядник Віта Нелеп (№15).

Голова Чернігівської обласної "Свободи" Руслан Андрійко під час зустрічі з громадою Козельця наголосив: "Свободівці ніколи не роздавали і не роздаватимуть гречку, не купуватимуть виборця товарами, наборами, пакунками, послугами, безкоштовними видовищами тощо; вони ведуть передвиборчу кампанію чесно, відкрито й прозоро. Свободівські кандидати, на відміну від представників инших політичних сил, не були помічені в жодному скандалі. І це робить честь як нашим окремим кандидатам, так і всій політичній силі. А тому в жителів Козелецької територіяльної громади є унікальна нагода підтримати чесних, гідних та ідейних людей".

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"