ВО "Свобода"

ENG

17 березня 2017
Ксенія Лоскот очолила Козелецьку районну організацію ВО "Свобода"
Ксенія Лоскот очолила Козелецьку районну організацію ВО "Свобода"

17 березня 2017 року відбулися загальні збори Козелецької районної організації ВО "Свобода". За поданням очільника партії Олега Тягнибока учасники зборів одностайно підтримали кандидатуру Ксенії Лоскот на посаду голови районної організації.

Під час зборів керівник Чернігівської обласної організації ВО "Свобода" Руслан Андрійко ознайомив членство із загальнополітичною ситуацією в Україні, зокрема розповів про об'єднання націоналістів в один антиолігархічний рух, а також із текстом Національного маніфесту, підписаного лідерами "Свобода", "Нацкорпусу" та "Правого сектора".

Також свободівці спланували виборчу кампанію до Козелецької об'єднаної територіяльної громади та прозвітували про діяльність районної організації.

"Ксенія Лоскот, мати Героя України Євгена Лоскота, відома та знана не лише в Козелецькому районі, але і на всій Чернігівщині, ідейна українська націоналістка та досвідчена організаторка. Хочу подякувати за роботу попередньому керівнику Сергієві Андреєву, який надалі очолюватиме важливий напрямок у роботі партії на посаді голови економічної ради обласної організації. Розбудова структур партії ‒ основна запорука перемоги на виборах. Бажаю Ксенії Лоскот плідної роботи на відповідальній посаді", ‒ зазначив Руслан Андрійко.

Довідка: Ксенія Лоскот народилася 3 березня 1963 року в селі Мала Павлівка Охтирського району Сумської області. 1982 року закінчила Лебединське педучилище за спеціяльністю "вихователь в дошкільних закладах". З того ж року постійно проживає в селищі Десна Козелецького району Чернігівської области. Працює вихователем у дошкільному навчальному закладі №3. Мати двох синів-військовослужбовців. Старший син, Євген Лоскот, героїчно загинув у московсько-українській війні у вересні 2014 року.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"