ВО "Свобода"

ENG

14 березня 2017
Бахмацька райрада ухвалила свободівські ініціятиви щодо ультиматуму владі та національно-патріотичного виховання
Бахмацька райрада ухвалила свободівські ініціятиви щодо ультиматуму владі та національно-патріотичного виховання

14 березня 2017 року на сесії Бахмацької районної ради Чернігівської области депутати одностайно підтримали текст звернення до Верховної Ради України щодо виконання вимог Революції гідности, який озвучили націоналісти 22 лютого 2017 року на Марші національної гідности в Києві.

Голова Бахмацької районної "Свободи", депутат районної ради Денис Сергієнко озвучив вимоги, про які йшлося у зверненні до Верховної Ради України. "Наші вимоги до влади, яка видерлася на високі крісла на крові Майдану: негайно припинити соціальний ‒ ціновий, тарифний та пенсійний ‒ пограбунок! Навіть не думайте приватизувати стратегічні та прибуткові підприємства. Народ вимагав від вас протилежного ‒ повернення незаконно приватизованих активів у власність держави. Не смійте скасовувати мораторій на торгівлю українською землею. Відчепіться від малого та середнього підприємництва. Потрібні надходження до бюджету? Трусіть офшори і олігархат! Зупиніть торгівлю з т. зв. "Д-ЛНР" ‒ торгівлю на крові! Жодних капітулянтських змін до Конституції щодо надання т. зв. "особливого статусу Донбасу", ‒ йшлося у зверненні.

Також депутати одностайно підтримали, Бахмацьку районну програму національно-патріотичного виховання на 2017-2021 роки, яку розробили свободівці. Зокрема, програмою передбачено: організацію вишкільних заходів серед молоді, поїздки на станцію Крути, Холодний Яр та на місце Конотопської битви. Також ‒ надання фінансової та організаційно-методичної допомоги громадським організаціям (об'єднанням) національно-патріотичного спрямування у проведенні військово-історичних фестивалів, військово-патріотичних зборів, реконструкцій воєнно-історичних подій, військово-патріотичних ігор та військово-спортивних таборів для молоді; впровадження скаутських "пластових" та "сокільських" методик для заходів таборового типу; проведення спільних з Бахмацьким райвійськкоматом заходів із виховання молоді, облаштування пам'ятних місць та знаків у Бахмацькому районі, пов'язаних із боротьбою за волю України та багато іншого.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"