ВО "Свобода"

ENG

9 березня 2017
На Чернігівщині свободівці вшанували Тараса Шевченка
На Чернігівщині свободівці вшанували Тараса Шевченка

9 березня 2017 року активісти Чернігівської обласної "Свободи" організували низку заходів до дня народження Тараса Шевченка. Свободівці разом із місцевими мешканцями взяли участь у покладанні квітів в Чернігові та Семенівці.

Напередодні дня народження Кобзаря в м. Семенівка вже третій рік поспіль відбулися традиційні Шевченківські читання. Участь у заході взяли патріотичні жителі міста.

Голова Семенівської районної організації ВО "Свобода" Олена Добровольська зазначила: "Слова Тараса Шевченка не втратили своєї актуальности і нині. Кобзар показав нам усім шлях до свободи та єднання. Він прагнув, щоб українець був господарем на своїй, Богом даній землі. В нелегкий для України час ми не маємо права забувати власну історію і тих, хто кликав націю до боротьби".

Учасники заходу мали змогу поділитися власними думками щодо актуальности творчости Тараса та продекламувати свої улюблені твори Кобзаря.

У Чернігові біля пам'ятника Тарасові Шевченку свободівці також організували читання "Кобзаря". Активісти тримали плакати з актуальними цитатами з творчости українського Пророка.

Голова Чернігівської міської "Свободи" Іван Тютюнник наголосив на історичній ролі Шевченка: "Постать Тараса надихала не одне покоління українців на боротьбу за власну державу. Завдяки його творчості ми збереглися як нація, не втративши своєї ідентичности. У нас попереду складні випробування, які ми маємо витримати. Боротьба триває, і українці зможуть вибороти собі краще майбутнє. Як сказав Шевченко в поемі "Кавказ", "Борітеся ‒ поборете. Вам Бог помагає!".

Завершили захід свободівці покладанням квітів до пам'ятника Кобзареві.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"