ВО "Свобода"

ENG

8 березня 2017
Юрій Левченко провів зустріч із мешканцями Ніжина та Чернігова
Юрій Левченко провів зустріч із мешканцями Ніжина та Чернігова

8 березня 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Левченко зустрівся з мешканцями Ніжина та Чернігова. Під час зустрічі націоналіст обговорив із громадою загальнонаціональні та місцеві проблеми, шляхи їх розв'язання, а також дав відповіді на запитання містян. Під час спілкування Юрій Левченко зачепив низку важливих питань: відповідальности громадян за своє волевиявлення під час виборів, роботу Верховної Ради України, про перспективи дострокових виборів, російсько-українську війну, можливість об'єднання націоналістів, судову реформу, економічну програму Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та багато иншого.

Під час зустрічі в Ніжині Юрій Левченко закликав громаду ретельно відстежувати голосування народних депутатів, адже цей показник ‒ один з найважливіших в оцінці того чи того політика. "Поки ми не будемо перевіряти і давати оцінку голосуванням народних депутатів, доти нічого в державі не зміниться. Зараз існує така практика у багатьох депутатів ‒ з трибуни говорити, що законопроєкт, розгляд якого триває, є шкідливим, а всі хто за нього голосують ‒ злочинці, і в той же час вони самі голосують за це. Вони так роблять, бо знають, що більшість громадян не будуть перевіряти, як хто голосує. Тому я закликаю кожного, йдучи на вибори, приділити хоча б трохи часу, щоб проаналізувати, хто з кандидатів як голосував за ті чи ті законодавчі ініціятиви, хто в яких партіях був, подивитися результати е-декларування, а вже потім вирішувати, чи гідна така партія або людина вашого голосу", ‒ зазначив Юрій Левченко.

Відповідаючи на запитання громади про судову реформу, Юрій Левченко наголосив: "Ця реформа має низку значних недоліків: запроваджується "диктатура адвокатів", коли лише особа з адвокатським посвідченням може представляти інтереси громадянина в судах, а не як раніше, коли будь-який юрист, не маючи статусу адвоката, міг бути захисником в суді. Таким чином, більшість громадян з низьким достатком не матимуть можливости захистити свої інтереси в судах. Крім того, Вища рада правосуддя, яка має широкі повноваження з контролю за суддями, згідно з перехідними положеннями до квітня 2019 року повністю залежна від Адміністрації Президента. Тож знову порушено принцип незалежности гілок влади".

На зустрічі в Чернігові народний депутат України Юрій Левченко звернув увагу на прорахунки влади в економічній політиці, а також презентував бачення ВО "Свобода" у цій царині. "Поки влада намагається вирішувати проблему дефіциту б'юджету за рахунок громадян, не здійснюються кроки з деолігархізації. Нам розповідають, що нібито Міжнародний валютний фонд наполягає на збільшенні стажу, урізанні соціяльних стандартів тощо. Проте це не відповідає дійсності. Насправді МВФ цікавить лише спроможність держави віддавати борги. У той час як ми маємо "дірку" в б'юджеті, залишається неденонсованою угода з Кіпром, за якою Україна щорічно втрачає сотні мільйонів доларів, і свободівці подавали відповідний законопроєкт, який навіть не винесли на розгляд у сесійну залу. Досі лишаються чинними угоди про так зване уникнення подвійного оподаткування, за якими низка підприємств України продає своїм же компаніям закордон продукцію за заниженою ціною, уникаючи оподаткування в Україні. І знову таки державний б'юджет втрачає значну частину надходжень", ‒ розповів Юрій Левченко.

Наостанок парламентар розповів про перспективи дострокових виборів: "Всім зрозуміло, що такий склад Верховної Ради не може ухвалювати рішення на користь українців, тому проведення нових виборів ‒ в інтересах громадян України. Єдиний механізм розпуску Верховної Ради ‒ рішення Президента. І юридичні підстави для цього є ‒ коаліції в Раді давно немає. Проте Президента такий слухняний склад Верховної Ради влаштовує. Коли сотні тисяч людей будуть приходити під Верховну Раду з вимогою дострокових парламентських виборів, лише тоді влада дослухається до думки українців".

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"