ВО "Свобода"

ENG

7 листопада 2017
Володимир Брюховецький: Вимагаємо зупинити беззаконня у Бахмачі!
Володимир Брюховецький: Вимагаємо зупинити беззаконня у Бахмачі!

У Бахмацькому районі влада розпочала кампанію дискредитації та тиску на свободівців. Про це повідомив голова фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" в Бахмацькій районній раді, ветеран московсько-української війни Володимир Брюховецький.

Як повідомив свободівець, тиск набув системного характеру: проти Володимира Брюховецького поширили брехливі листівки, в цю ж ніч облили фарбою дім свободівця Валерія Петренка. А інспекційні органи вже готують безпідставні перевірки приватного підприємства голови Бахмацької "Свободи" Дениса Сергієнка.

"Ці дії пов'язані з безкомпромісною боротьбою свободівців проти місцевого криміналітету. На останній сесії ми виступили з пропозицією легалізувати видобуток піску на території колишнього військового полігону поблизу міста Батурин. Там пісок роками видобувають незаконно, місцеві ділки роками отримують мільйонні прибутки. Земля перебуває в оренді у комунального підприємства райради "Бахмацьке". Було би доцільно, щоби це комунальне підприємство отримало відповідні ліцензії і займалося видобутком піску. Тоді би гроші залишалися в громаді. Однак колишніх "регіоналів", а зараз представників партії "Наш край", влаштовує ситуація, що є зараз: або незаконний видобуток, або крайній для них варіянт ‒ виведення кар'єру в їхню приватну власність. Коли ж ми дали їм зрозуміти, що не дозволимо цього зробити, розпочався планомірний тиск", ‒ наголосив націоналіст.

Варто зазначити, що наприкінці вересня 2016 року, коли вперше на одній із сесій райради виникла тема про незаконний видуботок піску на батуринському полігоні, в місті Бахмач відбулася серія вибухів, коли в двори підприємців та депутатів прилітали гранати. Свободівці вимагали на сесії встановити замовника нападів, однак досі його не виявлено. Як зазначає депутат, чимало обставин вказують на те, що замовником є "регіонал", безпосередньо дотичний до партії "Наш край", який багато років займав керівну посаду в районі.

Промовистим є і той факт, що на сесії райради приходить колишній військовий комісар Бахмацького РВК, один із керівників "Аграрної партії" в Бахмацькому районі Едуард Левчановський. Він не є депутатом, однак сідає поруч із депутатами-"аграріями" і дає їм вказівки під час голосувань. Окрім того, хоч він не є учасником бойових дій і не був на війні ‒ оформив собі статус "інваліда війни" та одним із перших забрав собі ділянку землі (2 га), на яку претендував справжній ветеран московсько-української війни.

"Депутати одностайно проголосували за ініційовані фракцією "Свободи" та ветеранами війни звернення до Генпрокуратури та прокурора Чернігівської области про встановлення замовника резонансних кримінальних епізодів та правомірности надання Левчановському Е.О. статусу інваліда війни. Ми вимагаємо від компетентних органів відреагувати на беззаконня у Бахмачі. Проти свавілля об'єдналися ветерани московсько-української війни. Ми ризикували життями на Майдані та на війні за те, щоб наша держава змінилася, і не дозволимо місцевим князькам лишатися безкарними. Яку б ахінею вони не писали в своїх брехливих листівках, ми не зупинимося в нашій боротьбі!" ‒ підсумував Володимир Брюховецький.

Прес-служба ВО "Свобода"