ВО "Свобода"

ENG

10 червня 2016
Руслан Андрійко та Володимир Федорок взяли участь в круглому столі щодо виборів у 206-му окрузі
Руслан Андрійко та Володимир Федорок взяли участь в круглому столі щодо виборів у 206-му окрузі

10 червня 2016 року у прес-центрі "Чернігівський вибір" відбувся круглий стіл на тему "Парламентські вибори 2016: чи будуть враховані уроки 205 округу?" Участь у заході взяли представники окружної виборчої комісії у 206-му окрузі, правоохоронних органів і політичних партій, кандидати у народні депутати та їх представники, а також громадські активісти та журналісти.

Голова Чернігівської обласної організації ВО "Свобода", керівник виборчого штабу Руслан Андрійко закликав учасників круглого столу до боротьби з масовим підкупом та фальсифікаторами. "Я брав участь у виборчій кампанії в 205-му окрузі і бачив свавілля, яке тоді відбувалося: масово скупалися голоси виборців, фактично принижувалася честь і гідність кожного чернігівця. Надважливо не допустити повторення ганебного сценарію, який використали під час виборів у 205-му окрузі, важливо попереджувати та припиняти фальсифікації і масовий підкуп, а не просто це фіксувати. Як ми знаємо, жоден із фальсифікаторів на минулих довиборах не поніс покарання. Нам надають інформацію, поки що не зафіксовану на відео, що знову ходять по будинках "десятники" та "сотники" від одного з кандидатів, пропонуючи 300 гривень за голос. Тому важливо, щоб активісти та журналісти фіксували такі випадки і доводили все до логічного завершення - кримінального провадження. Хочу також закликати виборців робити усвідомлений вибір, а не голосувати за гроші та гречку", - наголосив Руслан Андрійко.

"Я брав участь у минулих виборах у 205-му окрузі в якості командира громадського формування "Самооборона Чернігівщини", тому можу стверджувати, що працівники правоохоронних органів ніяк не боролися з фальсифікаціями та підкупом. Проти трьох активістів "Самооборони Чернігівщини", які активно боролися з підкупом у той час, відкрили кримінальні провадження під надуманими приводами. Ми маємо дати бій "парашутистам" - "грошовим мішкам", які насправді не дбатимуть про Чернігівщину, а хочуть використати її як плацдарм у Верховну Раду", - зазначив кандидат у народні депутати України в 206-му виборчому окрузі від ВО "Свобода" Володимир Федорок.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"