ВО "Свобода"

ENG

13 липня 2015
Олег Осуховський: Андрій Міщенко потрібен у парламенті, щоби протистояти корупції та олігархії
Олег Осуховський: Андрій Міщенко потрібен у парламенті, щоби протистояти корупції та олігархії

13 липня 2015 року народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Олег Осуховський взяв участь у передвиборчих зустрічах в окрузі №205 у Чернігові, де балотується в народні депутати голова Чернігівської обласної "Свободи" Андрій Міщенко. У своїх виступах перед чернігівцями Олег Осуховський наголошував, що такі люди, як Андрій Міщенко, потрібні в парламенті, щоби протистояти корупції, олігархії, блокувати ухвалення антиукраїнських законів.

"На жаль, за півтора року після Майдану нічого не змінилося. Влада саботує боротьбу з корупцією, не здійснює реальних реформ, натомість всі проблеми в державі намагається розв'язати коштом простих українців. Непосильні тарифи, знецінення гривні, замороження пенсій та зарплат доводять людей до зубожіння. А уряд ще ж планує проштовхнути продаж землі сільськогосподарського призначення та приватизацію найбільших стратегічних підприємств! Це просто злочини проти українського народу.

Ми бачимо, що в парламенті немає згоди в коаліції. Олігархи, як і раніше, "смикають за ниточки", щоб отримати потрібні для них рішення. І тільки свободівці можуть відкрито дивитися в очі своїм виборцям ‒ ми голосуємо лише за закони, які служитимуть на користь українцям, і протистоїмо, інколи навіть фізично, незаконним, антинародним рішенням, які проштовхують у парламенті", ‒ наголосив Олег Осуховський.

Він зазначив, що в парламенті потрібно більше свободівців. "Чернігівцям потрібен саме такий представник у Верховній Раді. Разом із Андрієм Міщенком ми протистоятимемо корупції, олігархії, блокуватимемо антинародні закони та рішення", ‒ наголосив народний депутат.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"