ВО "Свобода"

ENG

28 лютого 2016
У Чернігові за участи Олега Тягнибока відбулася звітно-виборча конференція обласної "Свободи"
У Чернігові за участи Олега Тягнибока відбулася звітно-виборча конференція обласної "Свободи"

28 лютого 2016 року в Чернігові відбулася звітно-виборча конференція Чернігівської обласної організації ВО "Свобода" за участи лідера об'єднання Олега Тягнибока та народного депутата України Андрія Іллєнка. На засіданні були присутні члени обласного партійного комітету, очільники місцевих організацій, депутати всіх рівнів. У ході конференції делегати проаналізували результати місцевих виборів, а також розглянули питання про обрання голови обласної організації.

Конференцію розпочали зі звіту голови Чернігівської обласної організації Андрія Міщенка. Він розповів про діяльність на посаді, а також про здобутки та помилки у ході виборчої кампанії. "Ми суттєво збільшили свободівське представництво у місцевих радах Чернігівщини у порівнянні з попереднім скликанням. Маємо фракції у Прилуцькій, Ніжинській, Ічнянській, Бахмацькій та Батуринській міських радах, а також у Козелецькій селищній раді. Крім того, свободівцям довірили посади голови Деснянської районної в місті Чернігові ради, секретаря Ічнянської міськради, а також голів комісій у місцевих радах. Маємо зважати й на умови, в яких проходили ці вибори, зокрема, більшість керівників районних організацій пішли добровольцями на Схід", - зазначив Андрій Міщенко.

Олег Тягнибок поінформував делегатів про політичну ситуацію в країні та про загальний результат виборів: "Ми отримали 1791 депутатський мандат в Україні. 111 свободівців стали головами рад різних рівнів, 57 обрано заступниками та секретарями рад. Крім того, маємо трьох міських голів обласних центрів: Івано-Франківська, Тернополя та Хмельницького. Вдруге був обраний голова Тернопільської міської ради, який отримав довіру виборців у першому турі. Усе це розвіяло міт про "непрохідність" "Свободи", який нав'язували кишенькові олігархічні псевдополітологи. Тож маємо працювати з іще більшим завзяттям, щоби виправдати довіру українців".

У зв'язку з обранням Андрія Міщенка на посаду у центральному апараті партії делегати конференції розглянули питання щодо обрання нового очільника обласної організації. Після обговорення конференція одностайно ухвалила рішення про обрання головою Чернігівської обласної організації Руслана Андрійка. Лідер "Свободи" висловив подяку Андрієві Міщенку за багатолітню плідну працю на посаді керівника обласного осередку та за значний внесок у розбудову партійних структур на Чернігівщині.

Довідка: Руслан Андрійко народився 19 липня 1986 року. Закінчив факультет якості та безпеки продукції АПК та факультет правознавства Національного університету біоресурсів та природокористування. Під час Революції гідности був комендантом КМДА. Депутат Київради VI скликання.

Руслан Андрійко - учасник російсько-української війни. Керівник секретаріяту фракції ВО "Свобода" у Київській міській раді VII скликання.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"