ВО "Свобода"

ENG

23-29 січня 2017
На Чернігівщині відбудеться низка заходів на честь Героїв Крут та Бахмача
На Чернігівщині відбудеться низка заходів на честь Героїв Крут та Бахмача

23, 26, 29 січня 2017 року активісти Чернігівської обласної організації ВО "Свобода" ініціюють низку заходів на честь Героїв боїв під Крутами та Бахмачем. також націоналісти традиційно долучаться до вшанування героїв-крутянців на місці бою.

23 січня в Бахмачі в Районному будинку культури відбудеться творчий вечір лідера гурту "Тінь Сонця" Сергія Василюка з нагоди вшанування пам'яті Героїв боїв під Бахмачем та Крутами. Після виступу бахмачани візьмуть участь у смолоскипному ході "Бахмач! Крути! Ви не забуті". Початок - о 15:00.

26 січня в Ічні відбудеться смолоскипний хід пам'яти Героїв боїв під Крутами та Бахмачем 1918 року. Збір - о 17:30 біля каплички Героїв Небесної сотні.

29 січня свободівці на чолі з лідером Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олегом Тягнибоком візьмуть участь мітингу, який відбудеться на території меморіяльного комплексу "Пам'яті Героїв Крут" поблизу села Пам'ятне Борзнянського району. Початок - о 12:00.

Також цього дня в Ніжині запланований смолоскипний хід на честь Героїв боїв під Крутами та Бахмачем. Збір - на площі ім. Івана Франка. Початок - о 17:30.

Прес-служба ВО "Свобода"